Producenci

Teksty SMS

Informacje ogólne

1. Dla kogo przeznaczony jest serwis

Serwis przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników internetu, którzy chcą skorzystać z gotowych tekstów sms znajdujących się w serwisie.

2. Proces rejestracji konta

Aby dokonać rejestracji w serwisie należy wypełnić formularz rejestracyjny klikając na link załóż konto. Po prawidłowym procesie rejestracji na podany przez Ciebie e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem aktywującym założone przez Ciebie konto. Na aktywację założonego konta masz 48 godzin od otrzymania wiadomości z linkiem aktywującym, po tym czasie założone przez Ciebie konto zostaje automatycznie usunięte z naszego systemu.

Jeśli po prawidłowym wysłaniu formularza rejestracyjnego nie otrzymałeś wiadomości w której znajduje się link aktywujący założone przez Ciebie konto skontaktuj się z administratorem w dziale kontakt w treści wiadomości podając login i e-mail wpisany podczas rejestracji a my ponownie wyślemy Ci wiadomość zawierającą link do aktywacji założonego przez Ciebie konta.

3. Wymagania techniczne

Aby poprawnie korzystać z serwisu należy używać najnowszych wersji przeglądarek (np. Internet Explorer, FireFox, Opera) z włączoną obsługa JavaScript i cookie. Serwis został tak skonstruowany, aby działał również na nietypowych lub starszych przeglądarkach, ale może się zdarzyć, że w mało popularnych lub starych przeglądarkach, działanie wybranych funkcji może nie być zadowalające.

4. Gdzie należy kierowac się w sprawie błędółw itp?

Jeśli znalazłeś błąd lub coś nie funkcjonuje prawidłowo na stronie prosimy o kontakt w dziale kontakt i przesłanie swoich uwag, spostszerzeń i propozycji, jeśli będą one słuszne na pewno nie pozostawimy ich bez naszego odzewu.

5. Mam inną sprawę związaną z serwisem co wtedy?

Jeśli chodzi Ci o współpracę zapraszamy do działu współpraca, jeśli masz inną sprawę związaną z serwisem zapraszamy do działu kontakt i wypełnienia formularza kontaktowego.

6. O publikacji wysyłanych przez Was tekstów SMS.

Informujemy, że wysłane przez Was teksty SMS nie muszą zostać opublikowane w naszej bazie SMS. O publikacji wysłanego tekstu decyduje administrator lub moderator, który nie ma obowiązku tłumaczyć się dlaczego akurat Twój tekst nie został opublikowany. Jeśli Twój tekst zostanie opublikowany w naszej bazie nie mamy żadnego obowiązku i nie musimy autora tekstu niczym wynagradzać!

UWAGA: Jeśli czujesz się urażony w jakiś sposób treścią zawartą w serwisie nie możesz mieć do nikogo żadnych z tego tytułu pretensji. Nikt Cię nie zmusza do czytania treści znajdujących się w tym serwisie, jeśli jednak czujesz się urażony to poprostu opuść serwis.


Ranking

Pomoc

Masz problem? Postaramy się pomóc. captcha

Dowiedz się jak zadawać pytania

Porównaj telefony